sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom współczesnych, wymagających klientów. Stworzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy proponując perfekcyjne rozwiązania popularne współczesnemu rynkowi.

Panele – klasa, prostota i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamiar został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej ogromnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Pionierska posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym konsumencie, wskutek tego panele odnajdujące się w opisującej nas ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje żadnych problemów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Oczekuje na Ciebie skład fachowych sprzedawców!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o jasną oraz rzetelną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom profesjonalną radą i pomocą w wyborze odpowiedniego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są też tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! W dzisiejszych czasach nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani eksperci w szeregu przypadków potrzebują jedynie paru godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i przynosi szansę na obszerne oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania lub ewentualnie wątpliwości zachęcamy również do kontaktu a z zapałem na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *